irsms.net

سامانه پیامکی آی‌آر اس‌ام‌اس دات نت

فعال‌سازی خط خدماتی عمومی

کاربر گرامی، قابلیت ارسال به بلک‌لیست، از طریق سیم‌کارت در پنل‌های مشخص شده فعال می‌باشد. برای استفاده از این امکان کافیست در هنگام ارسال خط 98sim+ را انتخاب نمایید. اما اگر می‌خواهید علاوه بر آن از قابلیت ارسال از خطوط خدماتی عمومی استفاده نمایید، مطابق دستور‌العمل زیر اقدام نمایید.

برای فعال‌سازی خط خدماتی عمومی جهت ارسال به بلک‌لیست برای کاربران حقیقی و حقوقی ابتدا قوانین ارسال از خطوط خدماتی عمومی را مطالعه نمایید.

کاربر گرانقدر قانونا استفاده از خطوط خدماتی مختص کاربران حقوقی می‌باشد اما در irsms.net، ما خطوط ثبت شده برای خود را در اختیار شما قرار می‌دهیم و با توجه به اینکه در هنگام ثبت این خطوط سفته ۱۰ میلیون تومانی برای تضمین عدم ارسال پیامک تبلیغاتی از این خطوط گرفته شده است، قوانین زیر وضع شده اند.

قوانین :

  1. خطوط خدماتی جهت ارسال پیامک هاییست که، اولا متن پیام اطلاع‌رسانی و پیامک غیر تبلیغاتی بوده و ثانیا، کاربر منتظر دریافت این پیامک باشد (نظیر ارسال کد فعال‌سازی و …) . بنابراین ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، پیامک‌های تبریک، مناسبتی و تسلیت‌ها و هر پیامکی که کاربر انتظار دریافت آن را ندارد از طریق این خطوط ممنوع می‌باشد.
  2. نمایندگان محترم ملزم به درج قوانین مندرج در این صفحه در وبسایت خود و مانیتور کردن پیامک‌های ارسالی توسط کاربرانشان می‌باشند.
  3. در صورت عدم رعایت قوانین، خطوط خدماتی از پنل کاربر حذف خواهد شد.

روش فعال‌سازی خط خدماتی عمومی :

برای فعال‌سازی، بعد از فعال کردن کامل پنلتان با خطی که با آن در سامانه ثبت نام کرده اید عبارت زیر را به شماره ۱۰۰۰۴۰۴۰۴۱۴۰۴۰ ارسال نمایید. لازم به ذکر است این امکان فقط برای پنل هایی فعال می‌شود که این قابلیت از جمله امکانات تعریف شده آن‌ها باشد.

اینجانب با مطالعه و پذیرفتن مقررات درخواست فعال‌سازی خط خدماتی عمومی را دارم

نکته یک:

مشتریان حقوقی می‌توانند درخواست فعال‌سازی خط خدماتی اختصاصی خود را با ورود به سامانه و منوی پشتیبانی و زیر منوی خط خدماتی ارسال نمایند.

نکته دو:

اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک‌لیست را دارید، این امکان بصورت پیشفرض از طریق ارسال سیمکارت در سامانه برای پنل‌های نقره‌ای به بعد فعال می‌باشد.